KURUMSAL

Hakkımızda

Gün geçmiyor ki, sektörde yeni bir marka daha tüketicilerin önüne çıkıyor. Bu durum haliyle tüketiciyi seçici olmaya sevk ediyor. İşte bu sırada enfes tadımız, hijyenik çalışma koşullarımız, sağlıklı ürünlerimiz ve katkısız halimiz ile 1986 yılından bu yana müşterilerimizin hem damaklarını şenlendiriyoruz hem de para verdikleri ürün ile mağdur olmalarını engelleyip, gönüllerinde yer ediniyoruz.

Malatya’dan geçimini sağlamak için istanbul’a gelen Mahmut Usta, restoran işletmeciliğinden, yöresine has tadı ve kıvamı ile o dönemler seyyar arabalarda satılan çiğ köfteyi müşterilerine tattırır, ve çok fazla beğeni alır bununla birlikte 2000’li yıllara doğru sektörde çiğ köfte üzerine dükkan açan ilklerden biri olur, hatta müşterinin damak zevkine göre acılı ve acısız çiğ köfteyi bir arada sunan ilk çiğ köftecidir.

Gazi Çiğ köfte olarak 1000 m2 kapalı alanda, 30 adet personelimiz ve Türkiye geneli 100’ün üzerinde şubemiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman sağlıklı ve yenilebilir bir çiğ köfteyi otuz yılı aşkındır hiç bozmadan ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Kaliteli HizmetAranılan Lezzet
Sağlıklı Çiğ KöfteNefis Çiğ Köftemiz
Güvenilir MarkaHijyene Uygun
Lezzetli Çiğ KöfteÖzel formüllüBize Ulaşın


Tel. +90 (212) 536 3832
Gsm. +90 (532) 644 10 62 (Bayilik İçin)
Fax. +90 (212) 536 3832

75. Yıl Mah. Fevzi Çakmak Cad. No.30
Gazi Mahallesi, Sultangazi, İstanbul


TÜRKİYE ÇAPINDA BAYİLİK LİSTELERİMİZ


Scroll Up